| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2004901">2004901</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 115 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 300 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.4 ms |
| Display Surface | Matt Type |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, AMD FreeSync Technology, Low Blue Light, Borderless |
| Gamut | sRGB 99%, NTSC 72% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2004901">2004901</a> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 15 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA DDC 2B, VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 209.5 mm |
| Visina (mm) | 343 mm |
| Širina (mm) | 539.5 mm |
| Težina | 4.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 5.3 kg |
| Neto težina (kg) | 4.9 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.3 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570123346 |
