| Accessory Name | 1U Cable Management Arm Upgrade Kit for Toolless Slide Rail |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 6 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
