| Series | ThinkSystem |
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 315 mm |
| Pack Width (mm) | 170 mm |
| Pack Height (mm) | 376 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 13.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 13.5 kg |
0,00 KM PDV
| Series | ThinkSystem |
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 315 mm |
| Pack Width (mm) | 170 mm |
| Pack Height (mm) | 376 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 13.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 13.5 kg |
No account yet?
Create an Account