| Accessory Name | Desk Mat Studio Series |
| Device Function | Mouse Pad |
| External Color | Gray |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.39 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 349 mm |
| Box Width (mm) | 283 mm |
| Box Height (mm) | 344 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.01 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.09 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Packs in Box | 20 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5099206099500 |
