| Case Type | Keyboard Case |
| Skraćeni opis | Magic Keyboard |
| Kompatibilnost | iPad |
| Boja | White |
| Kompatibilni proizvodi | iPad Pro 11 (M5)/iPad Pro 11 (M4) |
| Parent Products Size | 11" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Značajke | Stand Cover<br/>Magnetic |
| Keyboard Included | Da |
| Keyboard Localization | International English |
| Značajke tipkovnice | Backlit Keyboard<br/>Multi-touch Trackpad<br/>Scissor Mechanism Keys |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.873 kg |
| Neto težina (kg) | 0.742 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.873 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 195949482762 |
Smart Folio for iPad Air 13-inch (M2) - Charcoal Gray
262,98 KM Original price was: 262,98 KM.223,53 KMCurrent price is: 223,53 KM. PDV
Apple Pencil (USB-C), Model A3085
272,32 KM Original price was: 272,32 KM.231,47 KMCurrent price is: 231,47 KM. PDV
Magic Keyboard for iPad Pro 11‑inch (M4,M5) – International English – White,Model A2975
SKU:
1196MWR03Z/A
932,10 KM Original price was: 932,10 KM.792,29 KMCurrent price is: 792,29 KM. PDV
5 na zalihi
5 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
