| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 1300 Mbps<br/>IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 600 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| LAN | 3 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11r <br/>IEEE 802.11k <br/>IEEE 802.11v |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | DHCP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Router Features | Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server <br/>Auto-sensing |
| Antenna | Internal |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Built-in Devices | LED Indicator<br/>Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide<br/>3 x Power Adapters |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 3 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 88 mm |
| Height (mm) | 88 mm |
| Depth (mm) | 88 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Mercusys Halo H50G (2-Pack) AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 3× Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit (WAN/LAN auto-sensing), Halo APP, Router/AP Mode, One Unified Network, MU-MIMO, Beamforming
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Mercusys Halo H60X (2-Pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System,2-pack: 1× Halo H60XR + 1× Halo H60XS, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,Halo H60XR: Internal Antennas, 3× Gigabit Ports; Halo H60XS: Internal Antennas, 2× Gigabit LAN Port
190,63 KM Original price was: 190,63 KM.162,03 KMCurrent price is: 162,03 KM. PDV
Mercusys Halo H50G(3-pack) 1900Mbps Whole Home Mesh Wi-Fi System,600Mbps at 2.4GHz,1300Mbps at 5GHz,3 Gigabit Ports,2 internal antennas,One Unified Network,Seamless Roaming,MU-MIMO,Easy Pair,Parental Controls,IPv6,Beamforming,Mercusys App
SKU:
1196HALO-H50G(3-PACK)
262,98 KM Original price was: 262,98 KM.223,53 KMCurrent price is: 223,53 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
