| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 77 mm |
| Pack Width (mm) | 45 mm |
| Pack Height (mm) | 12 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.05 kg |
| EAN Code | 6957939002640 |
TP-Link LS1210GP 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× Gigabit PoE+ Ports, 1x Gigabit Non-PoE Port, 1× Gigabit SFP Slot, 61 W PoE Power, Desktop Steel Case, Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Isolation Mode, PoE Auto Recovery
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Mercusys MA80XE AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Dual-Band External Antennas, Wi-Fi 6, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HE160, WPA3, Bluetooth 5.2, Intel WiFi 6 Chipset
60,69 KM Original price was: 60,69 KM.51,59 KMCurrent price is: 51,59 KM. PDV
Mercusys MA72XH AX1800 High Gain Wi-Fi 6 USB Adapter, 574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2 x High Gain External Antenna, USB 3.0, MU-MIMO, OFDMA, Beamforming, WPA3
SKU:
1196MA72XH
44,35 KM Original price was: 44,35 KM.37,70 KMCurrent price is: 37,70 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
