| Abbreviated Description | AV1000 Gigabit Powerline WiFi Kit |
| Certifications | CE, RoHS |
| Built-in Devices | LED Indicator<br/>Reset Button<br/>Pair Button |
| LAN Management Protocol Supported | HomePlug AV2, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.11b/g/n |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Security Features | Wi-Fi Protected Access™ (WPA/WPA2)<br/>AES (128-bit Advanced Encryption Standard) |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Cable Included | Network Cable |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Mercusys MR27BE BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz, 4× External Antennas, 1× 2.5 Gbps WAN port + 1× 2.5 Gbps LAN port + 2× Gigabit LAN ports, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS App, Router/Access Point Mo
142,39 KM Original price was: 142,39 KM.121,02 KMCurrent price is: 121,02 KM. PDV
TP-Link OC300 Omada Hardware Controller, 2× 10/100/1000 Ports, 1× USB 3.0 Port, Cloud Access, Up to 500 Omada access points, 100 Omada switches, and 100 Omada routers, Multi-site Management, Omada App, Metal casing, Rack-Mountable
776,49 KM Original price was: 776,49 KM.660,02 KMCurrent price is: 660,02 KM. PDV
Mercusys MP510 KIT AV1000 Gigabit Powerline N300 Wi-Fi KIT (1× MP510 + 1× MP500) 300 Mbps at 2.4 GHz, 1000 Mbps Powerline,Broadcom CPU, 1× Gigabit Port, 2× Fixed External Antennas, Wall Plugged, HomePlug AV2,Plug and Play, One-Touch Wi-Fi Config.
SKU:
1196MP510KIT
142,39 KM Original price was: 142,39 KM.121,02 KMCurrent price is: 121,02 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
13
People watching this product now!
