| Number of Ports | 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Layers | Layer 3 |
| Device Location | External |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Requires Operating System | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows <br/>Novell Netware |
| Power Supply | Internal<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 294 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 50 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364089863 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Mercusys MR27BE BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz, 4× External Antennas, 1× 2.5 Gbps WAN port + 1× 2.5 Gbps LAN port + 2× Gigabit LAN ports, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS App, Router/Access Point Mo
142,39 KM Original price was: 142,39 KM.121,02 KMCurrent price is: 121,02 KM. PDV
TP-Link Tapo C410 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, 2K (2304x1296), 2.4 GHz, 6400mAh rechargeable lithium-ion battery, 180 days battery life, Smart Detection and Notifications (motion, people), Color Night Vision, Sound and Light Alarm
200,74 KM Original price was: 200,74 KM.170,62 KMCurrent price is: 170,62 KM. PDV
TP-Link OC300 Omada Hardware Controller, 2× 10/100/1000 Ports, 1× USB 3.0 Port, Cloud Access, Up to 500 Omada access points, 100 Omada switches, and 100 Omada routers, Multi-site Management, Omada App, Metal casing, Rack-Mountable
SKU:
1196OC300
776,49 KM Original price was: 776,49 KM.660,02 KMCurrent price is: 660,02 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
