| Network Device Type | Router |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN |
| WAN | 1 x 1GbE RJ-45 |
| LAN | 3 x RJ-45 |
| Maximum Users Supported Quantity | 150 |
| Line Modulation Type | OFDMA <br/>4096QAM |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 <br/>IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>UDP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>TCP |
| Application Layer | HTTP <br/>HTTPS <br/>DHCP <br/>DNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DMZ Support <br/>Port Forwarding <br/>Port Triggering |
| Firewall Encryption Algorithm | WPA-PSK<br/>WPA2-PSK<br/>WPA3-SAE |
| Router Features | Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>DHCP Server <br/>Access Control <br/>Parental Control <br/>Guest Network <br/>Easy Installation <br/>Multi-Link Operation (MLO) <br/>Multi-RUs <br/>Mesh Technology |
| Antenna | Vanjski |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Vrsta | Vanjski |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button<br/>WPS Button |
| Dodaci | Strujni adapter<br/>Brzi priručnik |
| Kabeli | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| Napajanje | Vanjski |
| Širina (mm) | 167 mm |
| Visina (mm) | 41.5 mm |
| Dubina (mm) | 117.5 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 167 mm |
| Širina (mm) | 117 mm |
| Visina (mm) | 41 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6957939002589 |
Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 10+ km, 13 dBi, Pole Mounting kit included, Power method - Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
216,30 KM Original price was: 216,30 KM.183,85 KMCurrent price is: 183,85 KM. PDV
Mercusys MR27BE BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz, 4× External Antennas, 1× 2.5 Gbps WAN port + 1× 2.5 Gbps LAN port + 2× Gigabit LAN ports, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS App, Router/Access Point Mo
142,39 KM Original price was: 142,39 KM.121,02 KMCurrent price is: 121,02 KM. PDV
Mercusys MR25BE BE3600 Dual Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz, 4x Ext. Antennas, 3x G LAN Ports, 1x G WAN Port, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS App, Router/Access Point Mode, MU-MIMO, WPA3, Guest Network
SKU:
1196MR25BE
115,94 KM Original price was: 115,94 KM.98,54 KMCurrent price is: 98,54 KM. PDV
3 na zalihi
3 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
