| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
| Frekvencija | 560 MHz |
| RAM | 64 MB DDR2 SDRAM |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Vrsta | Vanjski |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Amplification | 13 dBi |
| PoE Adapter | Vanjski<br/>Output: DC 24 V |
| Potrošnja | 7 W |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 59.1 mm |
| Visina (mm) | 179 mm |
| Širina (mm) | 77.5 mm |
| Težina | 0.18 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 200 mm |
| Širina (mm) | 114 mm |
| Visina (mm) | 56 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3442 kg |
| Neto težina (kg) | 0.186 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 474 mm |
| Širina kutije (mm) | 298 mm |
| Visina kutije (mm) | 236 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.72 kg |
| Težina kartona | 0.18 kg |
| Težina plastike | 0.18 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 817882027250 |
Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 10+ km, 13 dBi, Pole Mounting kit included, Power method - Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
216,30 KM Original price was: 216,30 KM.183,85 KMCurrent price is: 183,85 KM. PDV
Mercusys MR25BE BE3600 Dual Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2880 Mbps at 5 GHz, 4x Ext. Antennas, 3x G LAN Ports, 1x G WAN Port, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS App, Router/Access Point Mode, MU-MIMO, WPA3, Guest Network
115,94 KM Original price was: 115,94 KM.98,54 KMCurrent price is: 98,54 KM. PDV
Ubiquiti airMAX NanoStation 5AC Loco, Compact, UISP-ready WiFi radio sporting a classic NanoStation design and an updated airMAX AC chipset, 5 GHz, 10+ km link range, 450+ Mbps throughput, PoE adapter not included, Pole mounting kit (Included)
SKU:
1196LOCO5AC
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
