| Buffer Memory | 512 KB |
| Number of Ports | 5 |
| Number of Ports | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| Data Bit Rate | 1000 Mbps |
| Network/Transport Protocol | CSMA/CD |
| Data Transmission | Half Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, RoHS |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| AC Adapter | External<br/>Output: DC 5 V |
| Dubina (mm) | 70 mm |
| Visina (mm) | 24.9 mm |
| Širina (mm) | 105 mm |
| Boja | Black |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.2 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.2 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Retail |
| EAN kod | 6935364099619 |
Mercusys MR85X AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4x Fixed External Antennas, 3x Gigabit LAN Ports, 1x 2.5Gbps WAN Port, 1024-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS APP, Router/Access Point Mode, Smart Connect
108,77 KM Original price was: 108,77 KM.92,45 KMCurrent price is: 92,45 KM. PDV
Mercusys MS108G 8-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch, 8 x 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports with auto MDI/MDIX supported, compact design, Plug and Play, Green Ethernet, Plastic Case
33,46 KM Original price was: 33,46 KM.28,44 KMCurrent price is: 28,44 KM. PDV
Mercusys MS105G 5-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch, 5 x 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports with auto MDI/MDIX supported, compact design, Plug and Play, Green Ethernet, Plastic Case
SKU:
1196MS105G
21,63 KM Original price was: 21,63 KM.18,38 KMCurrent price is: 18,38 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
