| Cable Functionality | Direct Attach |
| Dužina kabela | 1 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.334 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.95 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4897098682814 |
