| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.6" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2721 mm |
| Pixel Density | 93 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 75 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 85 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 76 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| OSD Languages | Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Brazil Portuguese |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, White-LED Backlight, Flicker-free Technology, LowBlue Mode |
| Gamut | NTSC 87%, sRGB 103% |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 27.9 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/405280">405280</a> |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 202 mm |
| Visina (mm) | 413 mm |
| Širina (mm) | 536 mm |
| Težina | 2.46 kg |
| Dubina (mm) | 66 mm |
| Visina (mm) | 322 mm |
| Širina (mm) | 536 mm |
| Težina | 3.14 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 595 mm |
| Širina (mm) | 475 mm |
| Visina (mm) | 154 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.97 kg |
| Neto težina (kg) | 3.14 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Težina kartona | 0.6 kg |
| Težina plastike | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581758417 |
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920x1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
PHILIPS Monitor 241E1SC 24" (23.6" viewable) Curved, 1920×1080 (FHD), VA, 75Hz, 1500R, 4ms, FreeSync, 1x HDMI, 1x VGA
SKU:
1196241E1SC/00
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
