| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 144 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 160 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 144 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, UHD, NVIDIA G-SYNC, Low Blue Light, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Gamut | DCI-P3 95%, Adobe RGB 90%, sRGB 120%, NTSC 110% |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 21.6 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2330424">2330424</a> |
| Kabeli | HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA FDMI, RoHS |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3568 m |
| Dubina (mm) | 55 mm |
| Visina (mm) | 362 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 3.17 kg |
| Dubina (mm) | 216 mm |
| Visina (mm) | 463 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 3.72 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 780 mm |
| Širina (mm) | 455 mm |
| Visina (mm) | 139 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.06 kg |
| Neto težina (kg) | 3.72 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.72 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038004274 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
PHILIPS Monitor 346E2CUAE 34" Curved VA, 3440x1440 (UWQHD), 100Hz, 1ms (MPRT), 1500R, 300 cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, 1xHDMI 2.0, 1xDP 1.2, 1xUSB-C (DP Alt mode, PD 65W), PIP and PBP mode, Speakers, HAS
776,49 KM Original price was: 776,49 KM.660,02 KMCurrent price is: 660,02 KM. PDV
PHILIPS Monitor Evnia 3000 27M2N3200NF 27", 1920×1080 (FHD), IPS, 144Hz, 4ms (GtG), Adaptive Sync, HDR10, 1xHDMI, 1xDP, Tilt
SKU:
119627M2N3200NF/00
252,09 KM Original price was: 252,09 KM.214,27 KMCurrent price is: 214,27 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
