| Vrsta napajanja | Power over Ethernet |
| Napajanje | Vanjski |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazna struja | 0.3 A |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | IEC-320 C6 |
| Izlazni napon | DC 24 V |
| Izlazna snaga | 12 W |
| Output Power Connectors Quantity | 1 |
| Output Power Connectors Type | RJ-45 |
| Dubina (mm) | 29 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 87 mm |
| Težina | 0.092 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 100 mm |
| Širina (mm) | 43 mm |
| Visina (mm) | 185 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.044 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 520 mm |
| Širina kutije (mm) | 380 mm |
| Visina kutije (mm) | 250 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.63 kg |
| Količina u kutiji | 50 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354022982 |
