| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| WAN | up to 100 Mbps</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11b 2.4 GHz, up to 11 Mbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX up to 100 Mbps |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | DHCP <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, RoHS |
| Dodaci | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| Power Device Location | External |
| Širina (mm) | 154 mm |
| Visina (mm) | 36 mm |
| Dubina (mm) | 114 mm |
| Boja | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 0 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 90 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Tip pakiranja | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
AV1000 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, Dual band 802.11ac Wi-Fi - AC750 dual band Wi-Fi (433Mbps on 5GHz & 300Mbps on 2.4GHz)(TL-WPA7517 & TL-PA7017)
209,92 KM Original price was: 209,92 KM.178,43 KMCurrent price is: 178,43 KM. PDV
TP-Link TX201 2.5 Gigabit PCI Express Network Adapter, PCIe 2.1 ×1, Support 2.5/1 Gbps and 100 Mbps Network Standards, Low-Profile and Full-Height Brackets, Fully compatible with Windows 11/10/, Windows Servers 2022/2019/2016/2012 R2/2012/2008 R2
50,58 KM Original price was: 50,58 KM.42,99 KMCurrent price is: 42,99 KM. PDV
Router TP-Link TL-WR820N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 2 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
SKU:
1196TL-WR820N
42,80 KM Original price was: 42,80 KM.36,38 KMCurrent price is: 36,38 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
