| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11n , up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11g , up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11b , up to 11 Mbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 5 x Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX, up to 100 Mbps) |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Firewall Encryption Algorithm | WPS |
| Router Features | Multiple Input Multiple Output (MIMO) <br/>IPTV Support <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Certifications | CE, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Current | 0.6 A |
| Maximum Input Voltage | 5 V |
| Width (mm) | 115 mm |
| Height (mm) | 24.3 mm |
| Depth (mm) | 106.7 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.8 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.6 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.8 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.6 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.6 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
AV1000 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, Dual band 802.11ac Wi-Fi - AC750 dual band Wi-Fi (433Mbps on 5GHz & 300Mbps on 2.4GHz)(TL-WPA7517 & TL-PA7017)
209,92 KM Original price was: 209,92 KM.178,43 KMCurrent price is: 178,43 KM. PDV
TP-Link TX201 2.5 Gigabit PCI Express Network Adapter, PCIe 2.1 ×1, Support 2.5/1 Gbps and 100 Mbps Network Standards, Low-Profile and Full-Height Brackets, Fully compatible with Windows 11/10/, Windows Servers 2022/2019/2016/2012 R2/2012/2008 R2
50,58 KM Original price was: 50,58 KM.42,99 KMCurrent price is: 42,99 KM. PDV
Router TP-Link TL-WR844N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
SKU:
1196TL-WR844N
43,42 KM Original price was: 43,42 KM.36,90 KMCurrent price is: 36,90 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
