| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| WAN | up to 100 Mbps</b> RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 4 x 10Base-T/100Base-TX up to 100 Mbps RJ-45 |
| Routing Protocol | Static Routing |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>URL Filter <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering <br/>Port Mapping |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 192 mm |
| Height (mm) | 33 mm |
| Depth (mm) | 130 mm |
| External Color | White |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 20 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364090586 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
AV1000 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, Dual band 802.11ac Wi-Fi - AC750 dual band Wi-Fi (433Mbps on 5GHz & 300Mbps on 2.4GHz)(TL-WPA7517 & TL-PA7017)
209,92 KM Original price was: 209,92 KM.178,43 KMCurrent price is: 178,43 KM. PDV
TP-Link TX201 2.5 Gigabit PCI Express Network Adapter, PCIe 2.1 ×1, Support 2.5/1 Gbps and 100 Mbps Network Standards, Low-Profile and Full-Height Brackets, Fully compatible with Windows 11/10/, Windows Servers 2022/2019/2016/2012 R2/2012/2008 R2
50,58 KM Original price was: 50,58 KM.42,99 KMCurrent price is: 42,99 KM. PDV
Router TP-Link TL-WR841N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
SKU:
1196TL-WR841N
52,14 KM Original price was: 52,14 KM.44,31 KMCurrent price is: 44,31 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
10
People watching this product now!
