| Vrsta napajanja | Induction Charger |
| Napajanje | Vanjski |
| Format | Desktop |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | USB Type C |
| Izlazna snaga | 7.5 W |
| Značajke adaptera i napajanja | Bežično punjenje<br/>Dual Wireless Charging |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Boja | Space Gray |
| Material | Aluminium |
| Kabeli | USB kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 12; iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 13; iPhone 13 mini; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14 Pro; iPhone 15; iPhone 15 Pro; iPhone 15 Plus; iPhone 15 Pro Max; iPhone 16; iPhone 16 Plus; iPhone 16 Pro; iPhone 16 Pro Max; iPhone 16e; iPhone 17; iPhone 17 Pro; iPhone 17 Pro Max; iPhone Air; AirPods Pro (Gen3) |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 40 mm |
| Širina (mm) | 96 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.44 kg |
| Neto težina (kg) | 0.291 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 520 mm |
| Širina kutije (mm) | 245 mm |
| Visina kutije (mm) | 220 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| Težina kartona | 0.001 kg |
| Težina plastike | 0.001 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 879961009526 |
