| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Podržana brzina | Fast Ethernet/Ethernet |
| Number of Ports | 5 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 1K |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>CSMA/CD |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Standardi | FCC, CE |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity | 5 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Napajanje | Vanjski |
| Dubina (mm) | 140 mm |
| Visina (mm) | 87 mm |
| Širina (mm) | 27 mm |
| Boja | White/Black |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.28 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 40 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6935364090302 |
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
SKU:
1196TL-SF1005D
25,68 KM Original price was: 25,68 KM.21,82 KMCurrent price is: 21,82 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
