| Number of Ports | 16 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Auto-uplink <br/>MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity | 16 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Requires Operating System | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows 98SE <br/>Microsoft Windows NT <br/>Microsoft Windows XP <br/>Novell Netware <br/>Unix <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 440 mm |
| Package Type | Retail |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.22 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 6 |
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
89,48 KM Original price was: 89,48 KM.76,05 KMCurrent price is: 76,05 KM. PDV
Switch TP-LINK TL-SF1016 (16 x 100/10Mbps, 1U, Auto-Negotiation, Auto-uplink, MDI/MDI-X switch) Retail
SKU:
1196TL-SF1016
139,90 KM Original price was: 139,90 KM.118,91 KMCurrent price is: 118,91 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
