| Storage System Type | NAS |
| Form Factor | Tower |
| Device Location | External |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| CPU | Realtek RTD1619B |
| Internal Clock Rate | 1.7 GHz |
| CPU Installed Quantity | 1 |
| RAM | 2 GB DDR4 SDRAM |
| Network/Transport Protocol | iSCSI <br/>SMB <br/>NFS <br/>FTP <br/>HTTP <br/>AFP <br/>HTTPS <br/>SNMP <br/>WebDAV <br/>LDAP |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Provides Data Channel | SATA |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Supports RAID Level | JBOD <br/>Level 0 <br/>Level 1 |
| Number of 3.5-inch Hot-Swap Drive Bays | 2 |
| Interface Provided | LAN: 1x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (RJ-45)<br/>USB 3.2 Gen 1: 3x (USB 3.2 (type A)) |
| Fans Quantity | 1 x 92mm |
| Mounting Capability | Desktop |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable<br/>Power Cord |
| Certifications | FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC |
| Power Adapter | External<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Maximum Output Power | 60 W |
| Power Consumption Operational | 17.343 W |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Minimum Operating Humidity | 5 % |
| Depth (mm) | 232.7 mm |
| Height (mm) | 165 mm |
| Width (mm) | 108 mm |
| Nominal Weight | 1.28 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.28 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.28 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1.28 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1.28 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1.28 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Synology D4NS01-4G DDR4 4GB non-ECC Unbuffered SODIMM, EAN: 4711174726431, Warranty: 5 Years, Applied Models : 25 series: DS425+
745,37 KM Original price was: 745,37 KM.633,57 KMCurrent price is: 633,57 KM. PDV
Synology DiskStation DS423, Tower, 4-Bays 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz, 2 GB DDR4 non-ECC, 2 x 1GbE RJ-45, 2 X USB 3.2, 2.21 kg, 2y
1.274,45 KM Original price was: 1.274,45 KM.1.083,28 KMCurrent price is: 1.083,28 KM. PDV
Synology DiskStation DS223, Tower, 2-bays 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz, 2 GB DDR4 non-ECC, RJ-45 1GbE LAN Port, 3 x USB 3.2 Gen 1 Port, 1.28 kg, 2y
SKU:
1196DS223
900,98 KM Original price was: 900,98 KM.765,84 KMCurrent price is: 765,84 KM. PDV
7 na zalihi
7 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
