| Tip uređaja | NAS |
| Format | Tower |
| Vrsta | Vanjski |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator <br/>Tipka za napajanje <br/>Reset Button <br/>Copy Button <br/>Kensington |
| Procesor | Intel Celeron Processor J4125 |
| Frekvencija | 2 GHz |
| CPU količina | 1 |
| RAM | 2 GB DDR4 Non-ECC |
| Maksimalni kapacitet | 6 GB |
| Količina utora | 1 |
| Network/Transport Protocol | iSCSI <br/>SMB <br/>NFS <br/>FTP <br/>HTTP <br/>AFP <br/>HTTPS <br/>SNMP <br/>WebDAV <br/>Rsync <br/>LDAP |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>2.5 Gbps |
| Provides Data Channel | SATA |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Podržana količina uređaja | 2 |
| Supports RAID Level | JBOD <br/>Level 0 <br/>Level 1 |
| Priključci | LAN: 1x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (RJ-45)<br/>LAN: 1x 2.5 Gigabit (RJ-45)<br/>USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A)) |
| Kol. ventilatora | 1 x 92mm |
| Postavljanje | Desktop |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Strujni adapter |
| Kabeli | 2 x Ethernet cables<br/>Power Cord |
| Standardi | FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC, BIS |
| Strujni adapter | Vanjski<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Potrošnja | 16.98 W |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 8 % |
| Dubina (mm) | 232.2 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Širina (mm) | 108 mm |
| Težina | 1.3 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 233 mm |
| Širina (mm) | 108 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.5 kg |
| Neto težina (kg) | 1.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.5 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4711174726387 |
Synology DiskStation DS223, Tower, 2-bays 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz, 2 GB DDR4 non-ECC, RJ-45 1GbE LAN Port, 3 x USB 3.2 Gen 1 Port, 1.28 kg, 2y
900,98 KM Original price was: 900,98 KM.765,84 KMCurrent price is: 765,84 KM. PDV
Synology DiskStation DS423, Tower, 4-Bays 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU 4-core 1.7 GHz, 2 GB DDR4 non-ECC, 2 x 1GbE RJ-45, 2 X USB 3.2, 2.21 kg, 2y
1.274,45 KM Original price was: 1.274,45 KM.1.083,28 KMCurrent price is: 1.083,28 KM. PDV
Synology DS225+, Tower, 2-bays 3.5'' SATA HDD/SSD, CPU Inte Celeron J4125 4-core (4-thread) 2.0 GHz, burst up to 2.7 GHz, 2 GB DDR4 non-ECC (expandable up to 6 GB), 1xRJ-45 1GbE LAN, 1xRJ-45 2.5 GbE LAN, 2xUSB 3.2 Gen 1, 1.3 kg, 3yr warranty
SKU:
1196DS225PLUS
1.243,32 KM Original price was: 1.243,32 KM.1.056,83 KMCurrent price is: 1.056,83 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
