| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps<br/>IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T RJ-45 |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DoS Attack Protection |
| Router Features | Dual Band <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server <br/>2×2 MIMO <br/>Access Control |
| Antenna | Internal |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 3 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Width (mm) | 110 mm |
| Height (mm) | 110 mm |
| Depth (mm) | 114 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link Deco X20(2-pack) AX1800 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Wi-Fi 6, Qualcomm 1GHz Quad-core CPU, 1201Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz, 2 Gigabit Ports, 4 internal antennas, Downlink and Uplink OFDMA, MU-MIMO, 1024QAM, Beamforming, HomeCare,150+ dev
418,59 KM Original price was: 418,59 KM.355,80 KMCurrent price is: 355,80 KM. PDV
Omada 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+ PORT: 16× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 2× Combo Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Plug and Play
745,37 KM Original price was: 745,37 KM.633,57 KMCurrent price is: 633,57 KM. PDV
TP-Link Deco X50(2-pack) AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 2× Internal Antennas, 3× Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing), 2 Streams and HE160 for 5GHz, Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeShield
SKU:
1196DECO-X50(2-PACK)
403,03 KM Original price was: 403,03 KM.342,58 KMCurrent price is: 342,58 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
