| Number of Ports | 18 |
| Number of Ports | 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>2 x (Gigabit Ethernet) SFP |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | QoS <br/>STP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3p <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3z <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Jumbo Frames Support <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>16 Ports PoE |
| Device Location | Plug-in Module |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Maximum Fans Supported Quantity | 2 |
| Maximum Output Power | 250 W |
| Power Consumption Operational | 294.34 W |
| Depth (mm) | 440 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 180 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 50 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0 kg |
| Packs in Box | 6 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4895252507782 |
TP-Link Deco X20(2-pack) AX1800 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Wi-Fi 6, Qualcomm 1GHz Quad-core CPU, 1201Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz, 2 Gigabit Ports, 4 internal antennas, Downlink and Uplink OFDMA, MU-MIMO, 1024QAM, Beamforming, HomeCare,150+ dev
418,59 KM Original price was: 418,59 KM.355,80 KMCurrent price is: 355,80 KM. PDV
Omada 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE+ PORT: 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Port SPEC: 802.3af/at, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case FEATURE: Plug and Play
147,83 KM Original price was: 147,83 KM.125,66 KMCurrent price is: 125,66 KM. PDV
Omada 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+ PORT: 16× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 2× Combo Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Plug and Play
SKU:
1196DS1018GMP
745,37 KM Original price was: 745,37 KM.633,57 KMCurrent price is: 633,57 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
