| Interface | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | Gigabit Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Networking Form Factor | External |
| Data Link Protocol Supports | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | HTTP <br/>HTTPS <br/>QoS <br/>Telnet <br/>SNMP <br/>EAP |
| Data Bit Rate | 1300 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3at |
| Networking Features | PoE |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Radio Output Power | 20 dBi |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| External Color | White |
| Included Accessories | Power Adapter <br/>Mount kit |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 47.5 mm |
| Width (mm) | 180 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 1 mm |
| Box Width (mm) | 1 mm |
| Box Height (mm) | 1 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364096663 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Dual Band Outdoor Access Point,867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz,1 Gigabit LAN,802.3af PoE and Passive PoE,2 External Antennas,IP65 Weatherproof,MU-MIMO,Band Steering,Beamforming,Airtime Fairness,Centralized Man.
278,54 KM Original price was: 278,54 KM.236,76 KMCurrent price is: 236,76 KM. PDV
TP-Link EAP603-Outdoor AX1800 Indoor/Outdoor Wi-Fi 6 Access Point, 1x Gigabit RJ45 Port, 574Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 802.3at PoE and Passive PoE, IP65 Weatherproof, 2xExt. Antennas, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO, Band Steering
325,22 KM Original price was: 325,22 KM.276,44 KMCurrent price is: 276,44 KM. PDV
TP-Link EAP245 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling Mount Access Point, 450Mbps at 2.4GHz + 1300Mbps at 5GHz, 1 x G LAN,802.3at PoE Supp., Centralized Management, Band Steering,Load Balance,Rate Limit,6 Internal Antennas,Ceiling/Wall Mount
SKU:
1196EAP245
294,10 KM Original price was: 294,10 KM.249,98 KMCurrent price is: 249,98 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
