| Number of Ports | 24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
| Total Number of Ports | 24 |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | DHCP <br/>QoS <br/>IGMP <br/>IGMPv2 <br/>IGMPv3 <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.1ab |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Client Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>Web Interface <br/>Traffic Control <br/>Storm Control <br/>Port Mirroring |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Desktop/Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| Napajanje | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Dubina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1 |
TP-Link ES220GP Omada 20-Port Gigabit Easy Managed Switch with 16-Port PoE+, 16x G PoE+ Ports, 2x G Non-PoE Ports, 2x G SFP Ports, 802.3at/af, 150 W PoE Power, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case and Fanless, Omada app
543,08 KM Original price was: 543,08 KM.461,61 KMCurrent price is: 461,61 KM. PDV
AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemSPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHzSPEC: Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit (WAN/LAN auto-sensing), 1024-QAM, OFDMA, HE160FEATURE: MERCUSYS APP, Router/AP Mode, One Unified Network, Seaml
210,07 KM Original price was: 210,07 KM.178,57 KMCurrent price is: 178,57 KM. PDV
TP-Link ES224G Omada 24-Port Gigabit Easy Managed Switch,24x Gigabit RJ45 Ports, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case,Centralized Management by Omada SDN Controller,Flow Control,Loopback Detection,Port Isolation,Port Mirroring,LAG,VLAN,IGMP Snooping
SKU:
1196ES224G
340,79 KM Original price was: 340,79 KM.289,67 KMCurrent price is: 289,67 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
