| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>2 x (Gigabit Ethernet) SFP |
| Total Number of Ports | 10 |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | IPv4 <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>IPv6 <br/>ARP <br/>DHCP <br/>SNTP <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>QoS <br/>BOOTP <br/>DHCPv6 <br/>SSL <br/>SSHv1 <br/>SSHv2 <br/>RMON <br/>STP <br/>RSTP <br/>MSTP <br/>LLDP <br/>TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol) <br/>IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3ad <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3z <br/>IEEE 802.3i <br/>IEEE 802.1s <br/>IEEE 802.1w <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Server Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>DoS Attack Protection <br/>PoE |
| Vrsta | Vanjski |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| SFP | 2 |
| Strujni adapter | Vanjski<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz<br/>Output: DC 54 V |
| Potrošnja | 76.5 W |
| Dubina (mm) | 126 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 209 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
TP-Link SG2210MP Omada 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+, 8× G PoE+ ports and 2× G SFP slots, 150 W total PoE budget, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, Zero-Touch Provisioning, QoS Traffic Prioritization
521,29 KM Original price was: 521,29 KM.443,10 KMCurrent price is: 443,10 KM. PDV
TP-Link SG2218 Omada 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots, 16×G RJ45 ports and 2×G SFP slots, Fanless, Zero-Touch Provisioning, 802.1Q VLAN, STP/RSTP/MSTP, Omada App, Static Routing, Rack Mountable, 802.1p/DSCP QoS, ACL, 802.1x, CLI, SNMP
434,15 KM Original price was: 434,15 KM.369,03 KMCurrent price is: 369,03 KM. PDV
TP-Link SG2210P Omada 10-Port Gigabit Smart Switch with 8 Gigabit PoE+ ports and 2 x SFP slots, 61W total PoE budget, Static routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, Fanless, metal casing, desktop/wall mount
SKU:
1196SG2210P
371,91 KM Original price was: 371,91 KM.316,12 KMCurrent price is: 316,12 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
