| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>2 x 100/1000Base-T (1 Gbps) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Layers | Layer 2 |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | IPv4 <br/>L2TP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>IPv6 <br/>ARP <br/>TFTP <br/>DHCP <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>SSL/TLS <br/>QoS <br/>IGMP <br/>Telnet <br/>SNMP <br/>IGMPv2 <br/>SSHv2 <br/>RMON <br/>STP <br/>MSTP <br/>IGMPv3 <br/>TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3ah |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Client Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>Manageable <br/>MDI/MDI-X switch <br/>DoS Attack Protection <br/>Web Interface <br/>MAC address filtering <br/>Access Control List |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Serial | 1 (Micro USB); 1 (RJ-45) |
| Power Adapter | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational | 6.84 W |
| Depth (mm) | 294 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 180 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 45 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.7 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.7 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.7 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link SG2428P Omada 28-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+, 24× Gigabit 802.3af/at PoE+ ports and 4× Gigabit SFP slots, 250 W total PoE budget, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, Zero-Touch Provisioning
1.041,03 KM Original price was: 1.041,03 KM.884,87 KMCurrent price is: 884,87 KM. PDV
TP-Link SG3428 Omada 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 24× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Omada APP, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, OAM, DDM, ERPS, Fanless, 1U, Zero-TouchProvisioning, ERPS
589,76 KM Original price was: 589,76 KM.501,30 KMCurrent price is: 501,30 KM. PDV
TP-Link SG3210 Omada 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP Slots, 8xGigabit RJ45 ports and 2xGigabit SFP slots, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, OAM, DDM, ERPS, Zero-Touch Provisioning, Fanless, desktop/rack mounting
SKU:
1196SG3210
356,35 KM Original price was: 356,35 KM.302,89 KMCurrent price is: 302,89 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
