| Number of Ports | 24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>4 x (Gigabit Ethernet) SFP |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Layers | Layer 2 |
| MAC Address Table Size | 16K |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>IPv4 <br/>PPPoE <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>IPv6 <br/>ARP <br/>DHCP <br/>SNTP <br/>HTTPS <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>SSL/TLS <br/>IGMP <br/>BOOTP <br/>SSHv1 <br/>SSHv2 <br/>STP <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.1X <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3ah <br/>IEEE 802.1ab |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Server Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>Radius/TACACS+ <br/>Web Interface <br/>Access Control List |
| Device Location | Plug-in Module |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP | 4 |
| Serial | 1 (RJ-45); 1 (Micro USB) |
| Power Supply | Internal<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational | 20.6 W |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 440 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 45 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link SG3210 Omada 8-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 2 SFP Slots, 8xGigabit RJ45 ports and 2xGigabit SFP slots, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, OAM, DDM, ERPS, Zero-Touch Provisioning, Fanless, desktop/rack mounting
356,35 KM Original price was: 356,35 KM.302,89 KMCurrent price is: 302,89 KM. PDV
TP-Link SG3452 Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 48× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, ERPS, Zero-TouchProvisioning, Omada APP
1.212,20 KM Original price was: 1.212,20 KM.1.030,37 KMCurrent price is: 1.030,37 KM. PDV
TP-Link SG3428 Omada 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 24× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Omada APP, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, OAM, DDM, ERPS, Fanless, 1U, Zero-TouchProvisioning, ERPS
SKU:
1196SG3428
589,76 KM Original price was: 589,76 KM.501,30 KMCurrent price is: 501,30 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
