| Status Indicator | Activity Status |
| Connector Standard | LC Connector |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Width (mm) | 14.5 mm |
| Certifications | FCC, CE |
| Transceiver Design | Multi-Port |
| Maximum Distance Range | 300 m |
| Depth (mm) | 61.3 mm |
| Height (mm) | 12.2 mm |
| Maximum Input Voltage | 3.3 V |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Data Transfer Rate | 10 Gbps |
| Optical Wave Length | 850 nm |
| Abbreviated Description | |English10GBase-SR SFP+ LC TransceiverEnglish| |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link SG3452 Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 48× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, ERPS, Zero-TouchProvisioning, Omada APP
1.212,20 KM Original price was: 1.212,20 KM.1.030,37 KMCurrent price is: 1.030,37 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link SM5110-SR Omada 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, Multi-mode SFP+ LC Transceiver, Hot-Pluggable, Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM), 850nm, 300 m
SKU:
1196SM5110-SR
67,70 KM Original price was: 67,70 KM.57,54 KMCurrent price is: 57,54 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
