| Skraćeni opis | TP-Link Tapo C310P2 Outdoor Security Wi-Fi Camera 2-PACK |
| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 3 mp |
| Image Sensor Technology | 1/2.7in |
| Max. Video Resolution | 1920×1080 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Sučelje | Wi-Fi |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Motion detection<br/>Push Notifications<br/>Privacy Protection<br/>Voice Assistant Support<br/>Sound and Light Alarm |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IP66 |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>HTTP <br/>ARP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>LED indikator <br/>Reset Button |
| Boja | White |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>Brzi priručnik <br/>Vijci |
| Standardi | CE, NCC |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna struja | 0.6 A |
| Ulazni napon | DC 9 V |
| Dubina (mm) | 64.3 mm |
| Visina (mm) | 142.3 mm |
| Širina (mm) | 103.4 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 103 mm |
| Širina (mm) | 142 mm |
| Visina (mm) | 64 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4895252501759 |
TP-Link Tapo C230 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera, 3K 5MP (2880x1620), 2.4 GHz, Horizontal 360, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, baby crying, abnormal sound), AI Smart Tracking, Sound and Light Alarm
116,71 KM Original price was: 116,71 KM.99,20 KMCurrent price is: 99,20 KM. PDV
TP-Link Tapo C410 KIT Solar Powered security camera kit, 1 x Tapo C410, 1 x Tapo A201, 2K, 2.4 GHz, solar panel, non-stop power, flexible solar installation, smart detection and notifications (motion, people)
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
TP-Link Tapo C310P2 Outdoor Security Wi-Fi Camera 2-PACK, 3MP, 2.4 GHz, 2 x External Antennas, 1 x Ethernet Port, Motion Detection and Notifications, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Sharing to Social Medias, Voice Control
SKU:
1196TAPO-C310P2
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
