| Camera Type | Smart Outdoor Camera |
| Sensor Resolution | 3 mp |
| Image Sensor Technology | 1/2.8in CMOS |
| Max. Video Resolution | 2304×1296 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Web Cam Features | Tilt<br/>Pan<br/>Motion detection<br/>Infrared<br/>Line Crossing Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Pet Detection<br/>Live View<br/>Two-way audio<br/>WDR<br/>3D DNR<br/>Camera Tampering Detection<br/>Vehicle Detection<br/>Color Night Vision<br/>Person Detection<br/>Activity Zones<br/>128-bit AES Encryption<br/>Noise reduction |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IP66 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podržana brzina | Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>HTTPS <br/>ONVIF <br/>WPA3 <br/>WPA <br/>WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ax |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>Čitač kartica (MicroSD) <br/>Reset Button |
| Boja | White/Black |
| Postavljanje | Pole/Wallmount |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>Brzi priručnik <br/>Vijci <br/>Sticker <br/>Mounting Bracket for Webcam |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 10 % |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Max. potrošnja energije | 11.2 W |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Min. potrošnja energije | 5.3 W |
| Dubina (mm) | 159.55 mm |
| Visina (mm) | 152.1 mm |
| Širina (mm) | 114.57 mm |
| Težina | 0.491 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 160 mm |
| Širina (mm) | 115 mm |
| Visina (mm) | 152 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.2 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 8885020629255 |
