| Camera Type | Smart Outdoor Camera |
| Sensor Resolution | 5 mp |
| Digital Zoom | 13.5 X |
| Image Sensor Technology | 1/2.7in CMOS |
| Max. Video Resolution | 2880×1620 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Sučelje | Wi-Fi |
| Horizontal Viewing Angle | 88° |
| Vertical Viewing Angle | 46° |
| Diagonal Viewing Angle | 105.4° |
| Web Cam Features | Tilt<br/>Pan<br/>Motion detection<br/>Pet Detection<br/>Two-way audio<br/>WDR<br/>3D DNR<br/>Vehicle Detection<br/>Color Night Vision<br/>Person Detection<br/>System Notification with Snapshot<br/>128-bit AES Encryption<br/>Noise reduction |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IP65 |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | WPA <br/>WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>Light Sensor <br/>Čitač kartica (MicroSD) <br/>Tipka za napajanje <br/>Reset Button <br/>Motion Sensor |
| Boja | White/Black |
| Postavljanje | Pole/Wallmount |
| Standardi | CE, FCC, JRF, VCCI, RCM, NTRA, NCC, BSMI, DOE, CEC, RoHS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Vrsta napajanja | Power Adapter/Solar Panel |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna struja | 2 A |
| Max. ulazni napon | 5 V |
| Dubina (mm) | 128 mm |
| Visina (mm) | 84 mm |
| Širina (mm) | 141 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 128 mm |
| Širina (mm) | 173 mm |
| Visina (mm) | 84 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.6 kg |
| Neto težina (kg) | 1.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 1210002605410 |
TP-Link Tapo C610 Kit Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit, 2K 3MP(2304x1296), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W), Pan/Tilt, Non-Stop Power, Smart Detection and Notifications (motion, people)
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link Tapo C630 KIT Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit, 3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W), Pan/Tilt, Non-Stop Power, AI Tracking, 24/7 Continuous Capture, Color Night Vision
SKU:
1196TAPO-C630-KIT
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
