| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 200 mm |
| Širina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 150 mm |
| Bruto težina (kg) | 2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2 kg |
| EAN kod | 4897098688076 |
496,40 KM Original price was: 496,40 KM.421,94 KMCurrent price is: 421,94 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 200 mm |
| Širina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 150 mm |
| Bruto težina (kg) | 2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2 kg |
| EAN kod | 4897098688076 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju