| Device Type | Digital Video Recorder |
| Format | 1U Rack-mount |
| Boja | Siva |
| Format | Plug-in modul |
| LAN | Gigabit Ethernet / 10G Ethernet |
| RAM | 4 GB DDR4 SDRAM |
| Flash Memory | 32 GB |
| Provides Internal Drive Bay Dimension | 2.5"/3.5" |
| Podržana količina uređaja | 4 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| SFP+ | 1 |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| AC Adapter | 50/60 Hz, Output Voltage: AC 100-240 V<br/>Output Power: 100 W |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 521 mm |
| Širina (mm) | 123 mm |
| Visina (mm) | 437 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.6075 kg |
| Neto težina (kg) | 5.585 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 547 mm |
| Širina kutije (mm) | 262 mm |
| Visina kutije (mm) | 472 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.31 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010073051 |
TP-Link Tapo C501GW Outdoor Pan/Tilt 4G LTE Camera, 1080p (1920x1080), 4G LTE, 1 x External Antenna, 1 x PoE Port, Horizontal 360, Pan/Tilt, Starlight Color Night Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars)
287,88 KM Original price was: 287,88 KM.244,69 KMCurrent price is: 244,69 KM. PDV
TP-Link Tapo C545D Outdoor Dual Lens Pan/Tilt Security Camera, 2K (2304x1296) and 2K (2304x1296), 2.4 GHz, 2 x External Antennas,1 x Ethernet Port ,Horizontal 360, Dual Lens , Pan/Tilt, Color Night Vision, Motion Tracking
294,10 KM Original price was: 294,10 KM.249,98 KMCurrent price is: 249,98 KM. PDV
UBIQUITI UniFi Network Video Recorder
SKU:
1196UNVR-EU
1.009,91 KM Original price was: 1.009,91 KM.858,42 KMCurrent price is: 858,42 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
