| Sensor Description | Temperature Sensor <br/>Humidity Sensor |
| Boja | White |
| Dodaci | Battery <br/>Quick Start Guide |
| Smart Sensor Features | Led Display |
| Frequency Range | 868-922 MHz |
| Frequency Range | 868-922 MHz |
| Product Size | 24.5x62x62 mm |
| Features | Led Display |
| Boja | White |
| Dodaci | Battery<br/>Quick Start Guide |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -20 °C |
| Maximum Operating Humidity | 99 % |
| Minimum Operating Humidity | 0 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Retail |
