| Connector Standard | LC Connector |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 70 % |
| Minimum Operating Humidity | 0 % |
| Parent Products | T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500 |
| Local Area Network Architecture | 1000Base-BX |
| Maximum Distance Range | 10 km |
| Maximum Input Voltage | 3.3 V |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 85 °C |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3z |
| Optical Wave Length | 1310 nm |
| Abbreviated Description | |EnglishSFP WDM 1GbpsEnglish| |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 122 mm |
| Pack Width (mm) | 81 mm |
| Pack Height (mm) | 38 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.06 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 270 mm |
| Box Width (mm) | 220 mm |
| Box Height (mm) | 270 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 2.61 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.04 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.04 kg |
| Packs in Box | 30 |
| Package Type | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link TL-SG1218MPE 16-Port Gigabit PoE+ Easy Smart Switch,16 Gigabit PoE+ RJ45 Ports,2 x SFP, 2× combo gigabit SFP slots,802.3at/af,250W PoE Power,1U 19-inch Rack-mountable Steel Case,MTU/Port/Tag-based VLAN,QoS,IGMP Snooping,Web/Utility Management
636,44 KM Original price was: 636,44 KM.540,97 KMCurrent price is: 540,97 KM. PDV
TP-Link TL-WPA4220 KIT AV600 Powerline Wi-FI KIT,300Mbps at 2.4GHz,802.11b/g/n, 600Mbps Powerline,HomePlug AV,2 Fast Ports,Plug and Play, Wi-Fi Clone/ Wi-Fi On(OFF) Button, Pair Button, Reset Button,Twin Pack(1* TL-PA4010 & 1*TL-WPA4220)
180,36 KM Original price was: 180,36 KM.153,29 KMCurrent price is: 153,29 KM. PDV
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 20km, Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM), Hot-swappable, Works in pair with TL-SM321B
SKU:
1196TL-SM321A
61,47 KM Original price was: 61,47 KM.52,24 KMCurrent price is: 52,24 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
20
People watching this product now!
