| Status Indicator | Activity Status |
| Connector Standard | LC Connector |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Certifications | FCC, CE |
| Transceiver Design | Multi-Port |
| Maximum Distance Range | 300 m |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Data Transfer Rate | 10 Gbps |
| Optical Wave Length | 850 nm |
| Abbreviated Description | |English10GBase-SR SFP+ LC TransceiverEnglish| |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas
56,80 KM Original price was: 56,80 KM.48,27 KMCurrent price is: 48,27 KM. PDV
TP-Link TL-WA1201 AC1200 Wireless Access Point, 867 Mbps at 5 GHz and 300 Mbps at 2.4 GHz band, MU-MIMO, Access Point, Range Extender, Multi-SSID, and Client mode, 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port(Supports Passive PoE), 4 x fixed HP Antennas
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
TP-Link TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm Multi-mode, LC Duplex Connector, Up to 300m Distance, Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM), Hot-Pluggable
SKU:
1196TL-SM5110-SR
44,97 KM Original price was: 44,97 KM.38,22 KMCurrent price is: 38,22 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
