| Device Type | Network Video Recorder |
| Standard Rack Height | 1 U |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| External Color | Black |
| Video Input Channels Quantity | 8 |
| Supported Resolutions | 1280×1024 <br/>1280×720 <br/>1440×900 <br/>1680×1050 <br/>1920×1080 |
| Networking Form Factor | Integrated |
| LAN | Fast Ethernet |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP<br/>DHCP<br/>NTP<br/>DNS<br/>UPnP |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Provides Data Channel | SATA |
| Drive Installed Quantity | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio Line-In | 1 (RCA) |
| Audio Line-Out | 1 (RCA) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Power Supply | DC 12 V, External<br/>Output Power: 18 W |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 55 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -10 °C |
| Width (mm) | 148.2 mm |
| Height (mm) | 246.2 mm |
| Depth (mm) | 42.6 mm |
| Nominal Weight | 578.5 g |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link VIGI NVR1008H 8 Channel Network Video Recorder,H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 5MP resolution, 80 Mbps Incoming Bandwidth, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× VGA port, 1× HDMI port, Two-Way Audio,ONVIF Remote Monitoring,VIGI App
SKU:
1196VIGI-NVR1008H
231,86 KM Original price was: 231,86 KM.197,07 KMCurrent price is: 197,07 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
