| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
| Frekvencija | 560 MHz |
| RAM | 64 MB |
| Flash Memory | 8 MB |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Format | Vanjski |
| Number of Ports | 2 |
| Vrsta | Vanjski |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>QoS |
| Brzina prijenosa | 150 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 5 GHz |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 15 km |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | FCC Part 15.247, IC RS210, CE |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Potrošnja | 8 W |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Širina (mm) | 31 mm |
| Težina | 0.4 kg |
| Max. radna temperatura | 75 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 296 mm |
| Širina (mm) | 94 mm |
| Visina (mm) | 83 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.6543 kg |
| Neto težina (kg) | 0.51 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 488 mm |
| Širina kutije (mm) | 356 mm |
| Visina kutije (mm) | 334 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.27 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354022548 |
Eaton Network Managment Card - M3; Web/SNMP communications; Ethernet 10/100/1000BaseT; For UPS: 5P, 5PX, 5PX G2, 5SC Rack, 9PX, 9PXM, 9SX, 9130, Ferrups FX, 9E, 93PS, 91PS, 91PS Monoblock, 93E PDU: ATS rack PDU (EATS115, EATS120, EATS220)
754,71 KM Original price was: 754,71 KM.641,50 KMCurrent price is: 641,50 KM. PDV
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender modeпјЊwith 3 fixed Antennas
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
UBIQITI UISP airMAX NanoStation M5, 5 GHz
SKU:
1196NSM5(EU)
272,32 KM Original price was: 272,32 KM.231,47 KMCurrent price is: 231,47 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
12
People watching this product now!
