| Network Device Type | Router/Range Extender |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN + Bluetooth |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| CPU količina jezgri | 4 |
| Internal Clock Rate | 1.5 Gh |
| RAM | 3 GB |
| WAN | RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11a 2.4 Gh, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11b 2.4 Gh, up to 11 Mbps<br/>IEEE 802.11g 2.4 Gh, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11n 2.4 Gh, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11ac 5 Gh, up to 1.7 Gbps<br/>IEEE 802.11ax 5 Gh, up to 2.4 Gbps<br/>IEEE 802.11be 6 Gh, up to 5.7 Gbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2 <br/>WPA3 <br/>WPA3-Enterprise |
| LAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX RJ-45<br/>1 x RJ-45 |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E <br/>IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protocols (OSI Model) | IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>TLS<br/>QoS |
| Application Layer | DNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support |
| Router Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>Multiple Input Multiple Output (MIMO) <br/>DHCP Server |
| Vrsta | Vanjski |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| USB | 1 (USB Type C) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. potrošnja energije | 22 W |
| Širina (mm) | 117 mm |
| Visina (mm) | 42.5 mm |
| Dubina (mm) | 117 mm |
| Težina | 0.422 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | -10 % |
| Min. radna temperatura okoline | 95 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Warranty Term Notes | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 317 mm |
| Širina (mm) | 317 mm |
| Visina (mm) | 242 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.6 kg |
| Neto težina (kg) | 0.42 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810010074300 |
UBIQUITI UniFi Switch Ultra 60W
465,27 KM Original price was: 465,27 KM.395,48 KMCurrent price is: 395,48 KM. PDV
Ubiquiti 16-port, Layer 3 Etherlighting switch 2.5 GbE and versatile mounting options, 4x 2.5 GbE RJ45 ports, 12x GbE RJ45 ports, 2x 10G SFP+ ports
932,10 KM Original price was: 932,10 KM.792,29 KMCurrent price is: 792,29 KM. PDV
Ubiquiti UniFi Express 7 UX7 Mesh-scalable, super-compact 10G Cloud Gateway with integrated WiFi 7, 10 GbE RJ45 WAN port, 2.5 GbE RJ45 LAN port to extend network, up to 30+ UniFi devices and 300+ clients
SKU:
1196UX7
667,57 KM Original price was: 667,57 KM.567,43 KMCurrent price is: 567,43 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
