| Model | AAPF4 |
| Naziv | Filter Hepa H13 for Air Purifier AP4 |
| Accessory Name | AAP0004 filter H12, activated carbon granules, HEPA, Φ160*170mm, NW 0.3Kg |
| Kompatibilni proizvodi | AP4 AP4 |
| Značajke | 3-in-1 HEPA filter<br/>Replace once in 3 months<br/>Pre-filter captures large particles, such as pet hair and dust<br/>Carbon filter removes VOCs from the air, including smoke and smog<br/>HEPA filter captures 99.95% of the extremely small particles, like mold, pollen, bacteria<br/>Designed to fit AENO Air purifier AAP0004 |
| Diameter | 160 mm |
| Visina (mm) | 170 mm |
| Težina | 0.3 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 161 mm |
| Širina (mm) | 161 mm |
| Visina (mm) | 170 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 520 mm |
| Širina kutije (mm) | 350 mm |
| Visina kutije (mm) | 390 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.2 kg |
| Težina kartona | 0.2 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 12 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010874 |
