| Model | OnCharge 309 |
| Naziv | CANYON Foldable wireless charger OnCharge 309 15W 3in1 Metal |
| Vrsta napajanja | Induction Charger |
| Napajanje | Vanjski |
| Format | Foldable |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 3 |
| LED Indicator | Da |
| Ulazni napon | DC 5/9 V |
| Ulazna struja | 3 A |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | USB Type C |
| Smartphone Wireless Chargering Module | 15 W |
| Headset Wireless Charging Module | 5 W |
| Smartwatch Wireless Charging Module | 2.5 W |
| Izlazna snaga | 15 W |
| Zaštita strujnog kruga | Over Voltage <br/>Over Temperature <br/>Over Current <br/>Foreign Object Detection |
| Značajke adaptera i napajanja | Isporuka energije<br/>Foldable<br/>Aluminum |
| Boja | Metal |
| Kompatibilni proizvodi | Apple Watch; iPhone 12; iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 13; iPhone 13 mini; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14 Pro; iPhone 15; iPhone 15 Pro; iPhone 15 Plus; iPhone 15 Pro Max; iPhone 16; iPhone 16 Plus; iPhone 16 Pro; iPhone 16 Pro Max; iPhone 16e; AirPods (Gen4); iPhone 17; iPhone 17 Pro; iPhone 17 Pro Max; iPhone Air |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 98.5 mm |
| Širina (mm) | 46.5 mm |
| Visina (mm) | 139 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.353 kg |
| Neto težina (kg) | 0.243 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 510 mm |
| Širina kutije (mm) | 317 mm |
| Visina kutije (mm) | 214 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.12 kg |
| Težina kartona | 0.11 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 40 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485017972 |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 36 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 1440 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1160x960x1434 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 54 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 2160 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1160x960x2076 mm |
CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Iced Pink
38,75 KM Original price was: 38,75 KM.32,94 KMCurrent price is: 32,94 KM. PDV
DOMOTEC Nosac za TV FULL MOTION 23"-65"
54,46 KM Original price was: 54,46 KM.46,30 KMCurrent price is: 46,30 KM. PDV
CANYON Foldable wireless charger OnCharge 309 15W 3in1 Metal
SKU:
1196CNS-WCS309M
65,36 KM Original price was: 65,36 KM.55,55 KMCurrent price is: 55,55 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
