| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN + 3G + 4G |
| Modem | 3G, 4G: up to 300 Mbps</b><br/>Modem Compliant Standards:<br/><li>UMTS<br/><li>DC-HSPA+<br/><li>HSPA<br/><li>FDD LTE<br/><li>TDD LTE |
| WAN | up to 1 Mbps</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps |
| LAN | 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps |
| Maximum Users Supported Quantity | 64 |
| Protocols (OSI Model) | IPv4<br/>IPv6<br/>IPsec<br/>PPTP |
| Application Layer | DHCP <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>IP Filter <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering <br/>DoS Attack Protection |
| Firewall Encryption Algorithm | 128-bit WEP<br/>64-bit WEP<br/>WPA-PSK<br/>WPA2-PSK<br/>WPA<br/>WPA2 |
| Router Features | Web Interface <br/>Dual Band <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External (Autonomic) |
| Dodaci | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Boja | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Archer MR500 AC1200 4G LTE Advanced Cat6 Gigabit Router, Build-In 300Mbps 4G+ LTE Advanced Modem, 867 Mbps at 5 GHz + 300 Mbps at 2.4 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, 2× Antennas, 3× G LAN Ports, 1× G WAN/LAN Port, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+
319,00 KM Original price was: 319,00 KM.271,15 KMCurrent price is: 271,15 KM. PDV
TP-Link AC1900 802.11ac Wave2 3×3 MIMO Wi-Fi Router, 1300Mbps at 5GHz + 600Mbps at 2.4GHz, 5 Gigabit Ports,4 antennas, Beamforming,Smart Connect,IPTV, Access Point Mode, IPv6 Ready,Tether App,Cloud support
116,56 KM Original price was: 116,56 KM.99,06 KMCurrent price is: 99,06 KM. PDV
TP-Link AC1200 4G LTE Advanced Cat6 Gigabit Router, build-in 300Mbps 4G+ LTE Advanced modem, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS, with 3×10/100/1000Mbps LAN ports and 1×10/100/1000Mbps LAN/WAN port, 300Mbps at 2.4GHz + 867Mbps at 5GHz
SKU:
1196ARCHER-MR600
427,93 KM Original price was: 427,93 KM.363,74 KMCurrent price is: 363,74 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
