| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps<br/>IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 754 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA3 |
| LAN | 2 x up to 1 Gbps |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.3at |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DoS Attack Protection |
| Router Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN/WAN | 2 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Width (mm) | 215.5 mm |
| Height (mm) | 215.5 mm |
| Depth (mm) | 110 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -30 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link Deco X20(2-pack) AX1800 Whole-Home Mesh Wi-Fi System, Wi-Fi 6, Qualcomm 1GHz Quad-core CPU, 1201Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz, 2 Gigabit Ports, 4 internal antennas, Downlink and Uplink OFDMA, MU-MIMO, 1024QAM, Beamforming, HomeCare,150+ dev
418,59 KM Original price was: 418,59 KM.355,80 KMCurrent price is: 355,80 KM. PDV
Omada 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+ PORT: 16× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 2× Combo Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Plug and Play
745,37 KM Original price was: 745,37 KM.633,57 KMCurrent price is: 633,57 KM. PDV
TP-Link Deco X50-Outdoor (1-pack) AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi 6 Unit, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,Internal Antennas, 2×G Ports (WAN/LAN),IP65, PoE and AC, Deco App, Router/AP Mode, MU-MIMO, WPA3, Beamforming, Pole Mount, Wall Mount
SKU:
1196DECO-X50-OUTDOOR(1-PACK)
381,24 KM Original price was: 381,24 KM.324,05 KMCurrent price is: 324,05 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
