| Device Type | Network Video Recorder |
| Standard Rack Height | 1 U |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| External Color | Black |
| Video Input Channels Quantity | 4 |
| Supported Resolutions | 1280×1024 <br/>1280×720 <br/>1440×900 <br/>1680×1050 <br/>1920×1080 <br/>3840×2160 |
| Max. Video Bit Rate | 80 Mbps |
| Networking Form Factor | Integrated |
| LAN | Fast Ethernet |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP<br/>DHCP<br/>NTP<br/>DNS<br/>UPnP |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Provides Data Channel | SATA |
| Supports Number of Devices | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio Line-In | 1 (RCA) |
| Audio Line-Out | 1 (RCA) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Power Adapter | Output Power: 4.25 W |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 55 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -10 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Non-Operating Humidity | 10 % |
| Width (mm) | 148.2 mm |
| Height (mm) | 246.2 mm |
| Depth (mm) | 45 mm |
| Nominal Weight | 0.59 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link Archer GE550 BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Gaming Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz + 5764 Mbps at 6 GHz, 4x Internal Antennas, Quad-Core CPU, 1x5 G WAN port +1x5 G LAN port +3x2.5 G LAN ports, 1xUSB 3.0 Port
885,42 KM Original price was: 885,42 KM.752,60 KMCurrent price is: 752,60 KM. PDV
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
TP-Link VIGI NVR1004H 4 Channel Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 80 Mbps Incoming Bandwidth(up to 4 channels), 1× SATA Interface(up to 10 TB), VGA, 2xUSB, 1xHDMI, 1×10/100 RJ-45, Smart Detection
SKU:
1196VIGI-NVR1004H
220,19 KM Original price was: 220,19 KM.187,16 KMCurrent price is: 187,16 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
