| Number of Ports | 24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>2 x Fibre Channel (1 Gbps) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| MAC Address Table Size | 16K |
| Networking Features | Manageable <br/>Power over Ethernet (PoE) <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP | 2 |
| Management Port | 1 (RJ-45) |
| Strujni adapter | Interni<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 250 W |
| Potrošnja | 250 W |
| Dubina (mm) | 285.4 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Širina (mm) | 485 mm |
| Težina | 4.7 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 571 mm |
| Širina (mm) | 332 mm |
| Visina (mm) | 79 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.6684 kg |
| Neto težina (kg) | 4.788 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 595 mm |
| Širina kutije (mm) | 350 mm |
| Visina kutije (mm) | 399 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 25.4854 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354023149 |
